Vltavotýnsko

Venkovská tržnice

VÍTEJTE NA VLTAVOTÝNSKU

Vyzkoušejte plavbu výletní lodí, poznejte pohled na svět ze sedla koně, okuste způsob života místních farmářů. Milovníky sportovních klání nadchnou vrcholové soutěže v kanoistice, z kulturních akcí doporučujeme navštívit divadelní představení na otáčivém hledišti nebo Vltavotýnské výtvarné dvorky. Určitě nevšedním zážitkem může být návštěva Jaderné elektrárny Temelín.

Doporučujeme také „ochutnat“ místní výrobky a služby, z nichž řada z nich je certifikována jako regionální značka Vltavotýnska.

S přáním ať se Vám u nás dobře žije a návštěvníkům líbí

Místní akční skupina Vltava.

www.vltavotynsko.cz

Bazar další inzeráty (0)
Katalog
Název: Městková Alena Ing.
Obec: Týn nad Vltavou
Ulice: Netěchovice 48
Obory činnosti: Finanční služby- půjčky, hypotéky, spoření
Název: Janečková Jaroslava, Ing.
Obec: Týn nad Vltavou
Ulice: Předčice 34
Obory činnosti: Daňové poradenství a auditorské služby, Účetnictví (jednoduché, podvojné)
další subjekty (353)
Aktuality

Pravidla a Programy pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje naleznete zde: http://dotace.kr-stredocesky.cz/ku-dotace-application/

Žijete na Vltavotýnsku, jste podnikatel či zemědělec, působíte na obci či jste členem nějakého spolku? Není Vám jedno, co se bude či nebude dít na Vltavotýnsku v následujícím období 2014 - 2020? Pak právě nyní je vhodná příležitost si říci, co u nás potřebujeme a jaké zde máme problémy k řešení. V současnosti sbíráme podněty, co ve vaší obci oceňujete, jaké má naopak obec problémy, co mají jinde a chtěli bychom to mít také. Nejjednoduším způsobem je vyplnění přiloženého dotazníku, dále Vás rádi uvidíme na komunitních projednáních nebo nám můžete poslat email. Průběh vzniku integrované strategie území můžete sledovat na webových stránkách www.vltavotynsko.cz. Pro inspiraci, které projekty se podařilo realizovat do roku 2013, naleznete na stránkách vlevo - záložka Projekty.

Děkujeme za Vaši aktivitu a názor

Aktuální stav můžete sledovat na http://www.vltavotynsko.cz/ovlivnete-budoucnost-vltavotynska-po-roce-2014/

MAS VLTAVA - SPOLEČNĚ ROZVÍJÍME VLTAVOTÝNSKO

 
další aktuality (1)
Akce
2.11.2017 PETRA JANŮ se skupinou AMSTERDAM - koncert
foto 2.11.2017 19:00 Region: Vltavotýnsko
Místo konání: Týn nad Vltavou
další akce (1)
Newsletter
Kalendář akcí