Nepomucko

Venkovská tržnice

Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku je občanské sdružení o 27 členech, jejichž složení odpovídá požadovanému partnerství veřejného, podnikatelského a neziskového sektoru. Členy sdružení spojuje společný zájem na rozvoji regionu Nepomucka a Spálenopoříčska, přičemž svůj postup koordinují prostřednictvím realizace Rozvojového plánu zaměřeného na obnovu a nové využití kulturního dědictví; zlepšení kvality života, především v oblasti vzdělávání, poskytování sociálních služeb a rozvoje spolkového života; rozvoj cestovního ruchu a podporu tradičních řemesel a malého podnikání.

Bazar další inzeráty (0)
Katalog
Název: Zeidler Pavel
Obec: Klášter
Ulice: Klášter Klášter 90
Obory činnosti: Masáže, Ostatní- žaluzie, zateplení, betonárna
Název: Kadeřnictví "Na výsluní" Šimáňová Ivana
Obec: Čmelíny
Ulice: Čmelíny Čmelíny 33
Obory činnosti: Kadeřnictví
další subjekty (528)
Aktuality

Vážení starostové a starostky, zastupitelé, venkované a příznivci venkova ČR.

 

Projednávání podpory venkovské ekonomiky v ČR z Evropských fondů se na Ministerstvu průmyslu „zaseklo“. Ministerstvo nechce do připravovaného Operačního programu podnikání pro konkurenceschopnost zahrnout podporu mikropodniků prostřednictvím nástroje Komunitně vedeného místního rozvoje a MAS.

 

Proto svoláváme před Ministerstvo průmyslu a obchodu na den 25. června 2014 od 10. 00 hodin demonstraci.

 

Prosíme Vás o podporu vytisknutím letáků (viz příloha) a jejich vystavením v obcích a o osobní účast na demonstraci v Praze.  Registrujte se nawww.demonstrace.eu a přijeďte podpořit venkov do Prahy.

 

 

Radim Sršeň, místopředseda SMS ČR

Radan Večerka, místopředseda SPOV ČR

 
další aktuality (1)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí