Nepomucko

Venkovská tržnice

Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku je občanské sdružení o 27 členech, jejichž složení odpovídá požadovanému partnerství veřejného, podnikatelského a neziskového sektoru. Členy sdružení spojuje společný zájem na rozvoji regionu Nepomucka a Spálenopoříčska, přičemž svůj postup koordinují prostřednictvím realizace Rozvojového plánu zaměřeného na obnovu a nové využití kulturního dědictví; zlepšení kvality života, především v oblasti vzdělávání, poskytování sociálních služeb a rozvoje spolkového života; rozvoj cestovního ruchu a podporu tradičních řemesel a malého podnikání.

Bazar
12.6.2017 - Prodám hliněnou omítku Claygar - Nabídka

Prodám nevyužitou hliněnou omítku CLAYGAR HH 04 s konopným pazdeřím, 6 pytlů + 1 načatý po 30 kg, 120,- za jeden nebo 600,- za všechny, nutný vlastní odnos a odvoz

další inzeráty (1)
Katalog
Název: Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
Obec: Spálené Poříčí
Ulice: Spálené Poříčí Zámecká 1
Obory činnosti: Ubytování (ubytovací služby)
Název: HOSTINEC ,,NA FAŘE´´ Moravec Jan
Obec: Vrčeň
Ulice: Vrčeň Vrčeň 44
Obory činnosti: Hostinská činnost (stravování)
další subjekty (528)
Aktuality

Pravidla a Programy pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje naleznete zde: http://dotace.kr-stredocesky.cz/ku-dotace-application/

Vážení starostové a starostky, zastupitelé, venkované a příznivci venkova ČR.

 

Projednávání podpory venkovské ekonomiky v ČR z Evropských fondů se na Ministerstvu průmyslu „zaseklo“. Ministerstvo nechce do připravovaného Operačního programu podnikání pro konkurenceschopnost zahrnout podporu mikropodniků prostřednictvím nástroje Komunitně vedeného místního rozvoje a MAS.

 

Proto svoláváme před Ministerstvo průmyslu a obchodu na den 25. června 2014 od 10. 00 hodin demonstraci.

 

Prosíme Vás o podporu vytisknutím letáků (viz příloha) a jejich vystavením v obcích a o osobní účast na demonstraci v Praze.  Registrujte se nawww.demonstrace.eu a přijeďte podpořit venkov do Prahy.

 

 

Radim Sršeň, místopředseda SMS ČR

Radan Večerka, místopředseda SPOV ČR

 
další aktuality (1)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí