Pošembeří

Venkovská tržnice

Na začátku všeho stáli v roce 2006 zástupci 14-ti obcí, neziskových organizací a podnikatelů (tzv. zakladatelé), kteří založili obecně prospěšnou společnost (o.p.s.) s cílem využít jedinečné možnosti po vstupu ČR do EU a zapojit se do Programu rozvoje venkova v letech 2007 až 2013.
V letech 2009 až 2013 přináší Region Pošembeří o.p.s. prostřednictvím programu LEADER
do území přes 50 milionů korun. Realizuje projekty Spolupráce i projekty vlastní. Největším úkolem pro rok 2013 je zpracování nové strategie rozvoje našeho regionu pro období 2014 – 2020.
Jsme tu proto, abychom probudili a prohloubili patriotický vztah občanů k regionu. Chceme propagovat a podporovat kulturní, historické a přírodní bohatství území a rozšiřovat jeho turistický a podnikatelský potenciál.

Bazar
2.5.2017 - Nabídka volných pracovních poz - Nabídka

Město Český Brod vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa investičního referenta, pozice referenta odboru dopravy a obecního živnostenského úřadu a odborného referenta odboru stavebního a územního

další inzeráty (1)
Katalog
Název: Ledvina - Autoopravna
Obec: Mochov
Ulice: Mochov K Nádraží 218
Obory činnosti: Opravy a servis silničních vozidel
Název: Šmíd Vladimír
Obec: Český Brod
Ulice: Liblice Ve Staré vsi 222
Obory činnosti: Maloobchod, Kompletní stavby (stavby na klíč), Zateplování budov, Zednické, obkladačské a sádrokart. práce
další subjekty (500)
Aktuality

Město Český Brod vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa investičního referenta, pozice referenta odboru dopravy a obecního živnostenského úřadu a odborného referenta odboru stavebního a územního plánování.

Všechny podrobnosti najdete webu města www.cesbrod.cz(link na http://www.cesbrod.cz/).

Region Pošembeří o.p.s. vyhlašuje již sedmý ročník akce „Ukliďme Pošembeří“, která se uskuteční ve dnech 17. 3. - 10. 4. 2017 a akce je součástí do kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko“.

 
další aktuality (5)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí