Pošembeří

Venkovská tržnice

Na začátku všeho stáli v roce 2006 zástupci 14-ti obcí, neziskových organizací a podnikatelů (tzv. zakladatelé), kteří založili obecně prospěšnou společnost (o.p.s.) s cílem využít jedinečné možnosti po vstupu ČR do EU a zapojit se do Programu rozvoje venkova v letech 2007 až 2013.
V letech 2009 až 2013 přináší Region Pošembeří o.p.s. prostřednictvím programu LEADER
do území přes 50 milionů korun. Realizuje projekty Spolupráce i projekty vlastní. Největším úkolem pro rok 2013 je zpracování nové strategie rozvoje našeho regionu pro období 2014 – 2020.
Jsme tu proto, abychom probudili a prohloubili patriotický vztah občanů k regionu. Chceme propagovat a podporovat kulturní, historické a přírodní bohatství území a rozšiřovat jeho turistický a podnikatelský potenciál.

Bazar další inzeráty (0)
Katalog
Název: Kačerovská Antonie - Prodej skalniček a trvalek
Obec: Sibřina
Ulice: Sibřina Říčanská 53
Obory činnosti: Maloobchod, Pěstování a prodej
Název: T.J. Sokol Mochov
Obec: Mochov
Ulice: Mochov Sokolovská 206
Obory činnosti:
další subjekty (500)
Aktuality

V neděli 19. 3. 2017 bude odvysílána v Toulavé kameře (ČT 1, 10:00) reportáž o Kounicích (zámek, sochy mouřenínů, kostel sv. Jakuba Většího, sladovna a pivovar). V reportáži pohovoří k národu :-) paní starostka Miroslava Sochorová, majitel sladovny pan Karel Klusáček a sládek Kounického pivovaru Jan Chmelík. Po odvysílání bude reportáž k vidění v archivu reportáží zde: http://www.cestyapamatky.cz/toulava-kamera/104-kounice.
V časopisu Na Cestu 04/2017 vyjde ve čtvrtek 30. 4. velký cestopis o Kounicích a jejich památkách. Podrobné informace o Kounicích jsou publikované zde: http://www.cestyapamatky.cz/kolinsko/kounice.

Pravidla a Programy pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje naleznete zde: http://dotace.kr-stredocesky.cz/ku-dotace-application/

 
další aktuality (3)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí