Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
19.5.2019 - truhlářská hoblice - ponk - Poptávka

Koupím starší truhlářskou hoblici - ponk do dílny. I v horším stavu.

15.5.2019 - DOTACE MAS Krajiny srdce - Nabídka

Blíží se uzavření 2 výzev OPZ: Podpora prorodinných opatření a Podpora sociálních služeb. Více zde: http://www.maskrajinasrdce.cz/cs/aktuality/blizi-se-uzavreni-2-vyzev-opz-prorodinna-opatreni-podpora

další inzeráty (14)
Katalog
Název: Tomeček Zdeněk
Obec: Jistebnice
Ulice: Smrkov 7
Obory činnosti: Stavebnictví, Pokrývačství, Ostatní- žaluzie, zateplení, betonárna
Název: Navrátil Jaroslav – Truhlářství JaNa
Obec: Radkov
Ulice: Radkov 28
Obory činnosti: Dřevozpracující průmysl, Truhlářství - výroba nábytku, Stavebnictví, Truhlářství - stavební (dveře, okna)
další subjekty (707)
Aktuality

Letní tábor 2019 pořádaný MAS KRAJINA SRDCE

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

 
další aktuality (78)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí