Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
18.6.2020 - nosiče zn. Thule - Nabídka

Prodám nosiče na střechu auta zn. Thule. Uzamykatelné. Prodám za 500,-Kč. Tel. 703491253. Táborsko.

18.6.2020 - Vrata a branka - Nabídka

Prodám dvoukřídlá vrata,rozměr jednoho křídla je šířka 168 x výška 150 cm, branku šířka 100 x výška 150 cm a trubku o Ø 10 cm.

další inzeráty (11)
Katalog
Název: Myslivecké sdružení Karlovka Nová Ves
Obec: Nová Ves u Mladé Vožice
Ulice: Zhoř 5
Obory činnosti:
Název: Mrázek Lubomír - Merkuris
Obec: Sedlec-Prčice
Ulice: Jetřichovická 16
Obory činnosti: Doprava a přeprava, Nákladní doprava, Cestovní ruch, Ubytování (ubytovací služby), Kultura, Pronájem- prostory, technika, mobiliář…, Obchodní činnosti,, Maloobchod, Velkoobchod, Stavebnictví, Zemní práce, zakládání staveb, demolice
další subjekty (707)
Aktuality

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

Obec Ješetice se může pochlubit novou knížkou !

Obec Ješetice na Benešovsku se může pochlubit pečlivě psanými pamětními knihami, na jejichž obsahu se v letech 1929 – 1940 podíleli tři kronikáři: Antonín Šavrda, František Koreš a Jan Heráň. Jejich nástupkyní a pokračovatelkou ve vedení obecní kroniky je Jana Špačková, která ručně psané a vzhledem k velkému záběru regionální historie Voticka, Mladovožicka a Sedlecko-Prčicka historicky cenné pamětní knihy připravila k vydání.

 
další aktuality (77)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí